اجارن جلال معتمدی دبیر کل سازمان

اجارن جلال معتمدی دبیر کل سازمان

بیوگرافی/biography

دوره های آموزشی دوره های کوتاه مدت :

در دوره های کوتاه مدت که به صورت کارگاههای آموزشی 2 روزه و یا 8 ساعته برگزار می شود.

علاقمندان می توانند مواردی را با علاقمندی خود انتخاب کنند. این موارد شامل :

1- اِم موی تای - وای کرو

2- تکنیک های زانو

3- تکنیک های آرنج زنی

4- تکنیک های گلاویز یا گردن گیری در پایان هرکدام از این دوره ها به شرکت کنندگان گواهینامه ی شرکت در دوره اعطا میشود.

هزینه های شرکت در این دوره ها : اقامت در یک سوئیت مجهز و راحت به ازای هر شب : 40/000 تومان دستمزد مربی و هزینه های تمرین در کمپ به ازای هر جلسه تمرینی : 50/000 تومان دوره های بلند مدت : طول این دوره ها 10 روزه معادل 40 ساعت تمرینی می باشد.

در این دوره ها مواردی چون :

1- آموزش موی تای پایه یا موی تای مقدماتی : در این دوره تمامی تکنیک های پایه موی تای با استفاده از 8 عضو اصلی و کاربردی بدن با استیل تایلندی آموزش داده می شود. این دوره کاملاً ایده آل برای مبتدیان و علاقمندانی است که می خواهند موی تای را از پایه و کاملاً اصولی یادبگیرند.

2- آموزش می تای پیشرفته : این دوره های مختص قهرمانان و ورزشکاران پیشرفته ای است که جهت شرکت در رویدادها و رقابتهای استانی &ndash کشوری و بین المللی و جهانی شرکت می کنند. شیوه های تمرینی این گروه به صورت حرفه ای و پیشرفته با استفاده از رینگ و تجهیزات مدرن برنامه ریزی می شود. که طراحی تمرینات علمی در چهرچوب فاکتورهای لازم در مسابقات باشد.

هزینه ها : اقامت در سوئیت مجهز راحت به ازای هر شب : 40/000 تومان دستمزد مربی و هزینه تمرین در کمپ به ازای هر جلسه : 60/000 تومان تمامی مواد آموزشی مطابق با استانداردهای آموزشی فدراسیون جهانی WPMF و انستیتو موی تای تایلند می باشد.